СУ " Екзарх Антим I" взе участие в тържественото честване на площад "Севтополис" по случай 3-март - Националният празник на България, организиран от Община Казанлък.
Това е не само дата, а символ на нашата свобода и национално достойнство. Нека помним подвига на героите и с гордост носим българския дух в сърцата си.